POCZUJ SŁOŃCE

| 2-09-2017 |

Słońce od wieków jest ujawnionym misterium, subtelnością bezwarunkowej miłości, bezgranicznym błogosławieństwem i esenscją światła. Przypomina nam o tym, że w każdej chwili znajdujemy się w centrum wszystkiego tego, czym sami jesteśmy w przestrzeni. 

W konfrontacji z wyzwaniami, jakie spotykamy w swoim życiu, często nie dajemy sobie prawa do korzystania z luksusu czasu tylko dla siebie, aby się zastanowić nad tym co czujemy, jaką tak naprawdę chcemy podjąć decyzję, jaką drogą chcemy dalej kroczyć w nieznane. Brakuje nam odwagi do bycia w TU i TERAZ, bo to jedyne neutralne miejsce, w którym zawsze króluje prawda serca. Nie mamy odwagi by zrobić kolejny krok. Nie wierzymy w sukces naszych działań, nie mamy siły by przypomnieć sobie, co jest celem naszej drogi.

Zatrzymaj się. Natrzyj nadgarstki i czakrę spoltu słonecznego "esencją Słońca". Spójrz na swoje problemy oczami duszy i wyprowadź swoje emocje z dramatu. Bądź silny i miej odwagę działać. 

Nagietek stosowany zewnętrznie działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Stymuluje prawidłowy wzrost naskórka, produkcję kolagenu, przeciwdziała łuszczeniu się, przyspiesza gojenie uszkodzeń skóry. Nazywany Narzeczoną Słońca stosowany był już od czasów starożytnych nie tylko do celów leczniczych, ale i magicznych. Jest kwiatem słońca. Synonimem światła, mocy psychicznych, ochrony i siły. 

Cytryn to żółta odmiana kwarcu, która jest pod wpływem słońca. To ciepły i pocieszający kamień, który pobudza kreatywność i wyobraźnię. Uważa się, że Cytryn jest kamieniem dobrobytu, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego.  Cytryn to kamień dodający odwagi w manifestowaniu w przestrzeni marzeń i planów.  Pobudza  energię, nowe pomysły i promuje sukces. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.

 

Olejek "Słońce" przeznaczony jest do wielu magicznych celów i intencji, ale jest tylko narzędziem. To TY jesteś zawsze podmiotem każdego magicznego czynienia. Choć może pomóc w koncentrowaniu się na zadaniu i  wyeliminowaniu eterycznych blokad energii, nigdy nie zwalnia Cię z działania.

Pamiętaj, że zawsze masz potężne wsparcie w postaci własnych uczuć, talentów oraz energii ziół i minerałów - najlepszych partnerów w działaniu. 

 


Najnowsze wpisy

SIŁA czy MOC? Oto jest pytanie

| 6-11-2017

Wydaje nam się, że żyjemy dzięki siłom, które kontroluje człowiek, ale w rzeczywistości rządzi nami moc płynąca z ukrytych źródeł- moc, nad którą nie mamy kontroli.

czytaj więcej

Po co zadajesz pytanie?

| 26-10-2017

- Dlaczego przemalowałaś ściany w domu na biało? - zapytał znajomy - miałaś kiedyś takie ładne, kolorowe, a teraz... zupełnie są białe. Dlaczego? 

czytaj więcej

Nie liczy dni, kto swoje szczęście śnił

| 11-09-2017

W życiu człowieka bywają takie momenty, kiedy nagle spada mu przysłowiowe jabłko na głowę i krzyczy Eureka! Tak zwane momenty olśnienia, wglądu, oświecenia. Nazwijcie je jak chcecie.

czytaj więcej

Copyright 2017, Republika Słońca