O mnie

Mam na imię Agnieszka. Ziołolecznictwem interesuję się od ponad 10 lat, ale historie ziołowe noszę w sobie od zawsze:) Zioła do mnie mówią, a ja im odpowiadam. I tak od wielu lat prowadzimy swój pełen humoru dialog. Tak, tak rośliny, tak samo jak Stwórca mają fantastyczne poczucie humoru. Czasami siadam i spisuję wszystkie opowieści a one mi kibicują z łąki zza oknem. Tak naprawdę, to chciałam napisać, że siadają przy mnie na biurku, ale krwawnik upierał się, żeby tak nie pisać, bo nie będą mnie inni traktowali poważnie. No i sami widzicie, jak to z nimi jest:)

Jako osoba jasnoczująca wiem, że rośliny oprócz oddziaływania zdrowotnego mają również wymiar nie tyle co duchowy, ale wręcz mistyczny. To nie przypadek, gdy pod Twoim oknem rośnie masowo bylica, gdy w życiu codziennym potrzebujesz ochrony. To nie przypadek, gdy serce pęka Ci z bólu, a zamiast bylicy nagle w tym samym miejsu wyrasta krwawnik, a gdy dużo podróżujesz, cykoria podróżnik wciska Ci się pod nogi. Bardzo szybko zauważyłam, że rośliny chcą mi coś powiedzieć, że wołają mnie i przekazują swój magiczny kod uzdrawiania. Botanika, medycyna ludowa, to moja pasja, którą dzielę się w formie magicznych eliksirów.

Interesuję się również kulturami mezoamerykańskimi. Z filozofią Majów, dotyczącą zarządzania czasem oraz przestrzenią, jest mi wyjątkowo po drodze. Na co dzień pracuję z matrycą Tzolkin.

Ponadto kocham słońce, lubię fotografowanie, zwierzęta, naturalne terapie, kosmoenergetykę i dużo podróżuję. Wabią mnie i kuszą miejsca mocy. Nie wiem, jak to się dzieje, ale zawsze znajdę takie miejsce na swojej drodze o których żadne przewodniki nie piszą. 

Jako osoba ciekawa świata i poszukująca skończyłam wiele kursów dotyczących pracy z energią i psychiką ludzką, ale kursy i dyplomy są dla umysłu. Serce nie potrzebuje potwierdzenia z zewnątrz. Moją siłą jest intuicja, jasnoczucie, wizyjność i lecznicza moc serca, które towarzyszą mi na mojej drodze wzrastania. Na stronie będę zamieszczać artykuły związane z moimi zainteresowaniami i moim odczuwaniem świata. Mam nadzieję, że to będzie miłe dla oka i duszy. 

Jako majańskie Słońce stosuję magię radości i uśmiechu, co polecam praktykować każdemu:) Spotkajmy się w przestrzeni mojego serca.

 

Skontaktuj się ze mną: 

miracle.miracle@interia.pl

Zapraszam do polubienia mojej strony na fb: https://www.facebook.com/Republika-Słońca-516015218552101/ 

 

Wszystkie informacje zawarte na stronie, służą wyłącznie do celów informacyjnych i edukacyjnych i nie zastępują porad lekarskich ani leczenia

Najnowsze wpisy

SIŁA czy MOC? Oto jest pytanie

| 6-11-2017

Wydaje nam się, że żyjemy dzięki siłom, które kontroluje człowiek, ale w rzeczywistości rządzi nami moc płynąca z ukrytych źródeł- moc, nad którą nie mamy kontroli.

czytaj więcej

Po co zadajesz pytanie?

| 26-10-2017

- Dlaczego przemalowałaś ściany w domu na biało? - zapytał znajomy - miałaś kiedyś takie ładne, kolorowe, a teraz... zupełnie są białe. Dlaczego? 

czytaj więcej

Nie liczy dni, kto swoje szczęście śnił

| 11-09-2017

W życiu człowieka bywają takie momenty, kiedy nagle spada mu przysłowiowe jabłko na głowę i krzyczy Eureka! Tak zwane momenty olśnienia, wglądu, oświecenia. Nazwijcie je jak chcecie.

czytaj więcej

Copyright 2017, Republika Słońca