Absolutny MUST HAVE dla Twojego lica

| 6-07-2017 |

Przepis jest banalnie prosty, a czyni cuda ze skórą twarzy. 
Potrzebujesz:
- kilka kwiatów nagietka (dodajemy same płatki),
- kilka kwiatów koniczyny czerwonej,
- kilka kwiatów lawendy,
- dobrej jakości ocet jabłkowy.


Wykonanie:
Świeże kwiaty należy delikatnie spryskać spirytusem i odstawić na 10-15 minut, a następnie zalać octem, zakręcić i odstawić na ok 10 dni, codziennie potrząsając słoikiem. Następnie odcedzamy płyn i rozcieńczony wodą 1:1 (ale dopiero przed samym użyciem) stosujemy do przemywania twarzy (lub smarujemy miejsca intymne, świetnie łagodzi podrażnienia i swędzenie).

Ocet obłędnie pachnie.
Efekt: przepiękna, promienista cera. Znikają wszelkie problemy skórne, a cera jest wygładzona. Taki ocet możemy bez rozcieńczania dodawać do sałatek oraz sporządzać z niego lemoniady. Korzystnie wpływa na układ trawienny.
Kocham ten specyfik <3

Stosujemy co drugi dzień. W nadmiarze może wysuszać skórę u osób z suchą cerą lub wrażliwą. Wszystko z głową ;)


Najnowsze wpisy

SIŁA czy MOC? Oto jest pytanie

| 6-11-2017

Wydaje nam się, że żyjemy dzięki siłom, które kontroluje człowiek, ale w rzeczywistości rządzi nami moc płynąca z ukrytych źródeł- moc, nad którą nie mamy kontroli.

czytaj więcej

Po co zadajesz pytanie?

| 26-10-2017

- Dlaczego przemalowałaś ściany w domu na biało? - zapytał znajomy - miałaś kiedyś takie ładne, kolorowe, a teraz... zupełnie są białe. Dlaczego? 

czytaj więcej

Nie liczy dni, kto swoje szczęście śnił

| 11-09-2017

W życiu człowieka bywają takie momenty, kiedy nagle spada mu przysłowiowe jabłko na głowę i krzyczy Eureka! Tak zwane momenty olśnienia, wglądu, oświecenia. Nazwijcie je jak chcecie.

czytaj więcej

Copyright 2017, Republika Słońca